REFERENCE

Dobrý den Martine,

předem mého mailu bych se Vám chtěl omluvit za svou nezdvořilost. Půl roku po naší spolupráci jsem zjistil, že děkovný mail jsem Vám vůbec neodeslal a zůstal v rozepsané poště.

Takže:-) Moc Vám děkuji za skvělou spolupráci a přístup. Bez Vás a pomoci paní Kučerové bych to nezvládl. Předpokládám, že tohle nebyl můj poslední byt, takže až nastane ten správný čas, tak se na Vás rád opět obrátím. V mém případě budeme počítat, že zase budeme nahánět termíny, ale teď jsem klidný. Vy to dáte:-)

Ještě jednou moc díky a omlouvám se za prodlení.

Karel Stehlíček

Dear Martin,

Hier is our recomandation:

Our flat was sold with strong and very professional support from Reality Two/ Mr.Kročko. We would describe this project as quite complicated and we would claim that we was very demanding customers. However Mr. Kročko managed the situation very experanced and with strong know how. He was able to provide solutions for every problem and always in a shot timeline (e.g. even wie was abroad). Wie are very happy for the cooperation with him and his company and pleased for the fast sell of the flat and can strongly recommend his service. 
Thank you for your Great Job Mr. Kročko!!! 
With best regards,
Familie Jylkybaeva


Vážený pane Kročko,

Také my se chceme vyjádřit k prodeji bytu, který se uskutečnil bez problému, v pohodě, také díky Vám. Byl jste vždy velmi ochotný a vše proběhlo hladce. Kdyby někdo potřeboval tyto služby, rádi Vás doporučíme. 
S pozdravem Kotěšovcová, Bělová

Dobrý den pane Kročko. Bydlí se nám bajecne, děkuji za optání. s vašimi službami jsem byla spokojena.

Bylo prijemne s Vámi udělat zároveň dva obchody najednou.

Přeji hezký den Helena Mala

 

Při hodnocení práce pana Martina Kročka musím vysoce kladně hodnotit veškeré činnosti, které při nabídce a zprostředkování koupě byly doposud provedeny.

Schůzky byly připravovány včas, proběhly vždy přesně v dojednaném čase. Informace, které mi poskytl byly korektní.

Připravované podklady byly úplné a věcně správné.

Rovněž spolupráce s paní Dubanskou a Kučerovou byly na výborné úrovni.

Děkuji tímto za jejich služby

S pozdravem

Ivana Ošťádalová

 

Dobrý den pane Kroćko!

Chtěla bych poděkovat za vaši práci. My jsme velice spokojeni.

Dekujeme za profesionální přístup,manžele Usmanovy.

 

Vazeny pane Krocko,

Jsem velice spokojena s komplexnim zajistenim koupe nemovitosti. Velice mily byl osobni a profesionalni pristup, zajem o klienta, i komunikace. Mnohokrat dekuji za vsechno, i za skvele doporucene pravni a financni sluzby.

S radosti Vas doporucuji dale.

Preji mnoho uspechu a a jeste vice spokojenych klientu.

Jsem s pozdravem

Hojsakova

 

V lednu jsem nabídla svůj byt k prodeji. Inzerát, fotografie jsme si připravili sami v naší režii. Právní servis jsme měli také připravený. Nabídka vzbudila obrovský zájem jak ze strany kupujících, tak ze strany desítek RK. Všechny RK chtěli byt nabízet, některé nabízely výhradní zastoupení. Nezřídka se stávalo, že mě kontaktovalo více makléřů z jedné společnosti. RK si chtěli sami byt prohlédnout, fotit, aby měli originální nabídku. Bylo pro mě těžké zvládat s nimi i jen základní telefonickou komunikaci, protože těch telefonů byly desítky denně. Bylo pro mě i těžké rozlišit, kdo je zájemce a kdo RK, protože komunikace RK byla často záměrně matoucí, aby se dostali do dveří.

Z  přístupu a prezentace jejich přidané hodnoty jsem byla zklamaná a obtěžovalo mě, že odvádí moji pozornost od skutečných zájemců o byt a připravují mě o čas a energii.

Pan Kročko za této situace jako jediný zvolil správnou strategii. Na prohlídky bytu přišel rovnou se zájemci. Dobře se na obě schůzky připravil na základě našeho inzerátu a fotografií. Na rozdíl od jiných RK nepotřeboval předběžnou schůzku a nezatěžoval nás dotazy, na které by stejně byly odpovědi v inzerátu, nezatěžoval nás nadbytečnou administrativou – smlouva o spolupráci, formuláře atd…

Oba zájemci o byt chtěli pokračovat v dalším jednání – o ceně. Pan Kročko byl velice dobrým moderátorem těchto jednání a dokázal nalézt společnou shodu. Mimo jiné jsme se dohodli, že právní servis zajistí realitní kancelář Reality Two2 s.r.o. Připravené dokumenty byly kvalitní, to také nebývá u všech realitních společností zvykem. Řešili jsme opravdu jen kosmetické detaily. Celý proces rezervace a následný převod vlastnických práv byl nejrychlejší, jaký mohl být, nikde jsme neměli žádné zbytečné prostoje a to dílky kompetentnosti týmu Reality Two2 s.r.o. a spolupráci kupující. Jsem přesvědčená, že celý obchod se uskutečnil takto hladce proto, že paní kupující měla maximální důvěru v pana Kročka a nechala se v klidu celým procesem provést, ačkoliv jsem měla dojem, že se jednalo o její první koupi nemovitosti. I na mě pan Kročko udělal velký dojem, mimo jiné si cením toho, že dokázal všechny potenciální zádrhele rychle identifikovat a efektivně a správně vyřešit. Díky tomu ani k žádným zádrhelům nedošlo.

S pozdravem a přáním dalších úspěchů,

Součková

 

Přeji pěkný den pane Kročko

prosím Vás, byl jsem velmi spokojen s vaší prací a přístupem, a hlavně s bezproblémovým a hladkým převodem a celou realizací prodeje bytu. Přesně tak to má být dáte peníze, dostanete byt. Nic víc, nic míň. Ještě jednou děkuji

František Mazáč

  1. Syn je velmi spokojen a postupně se zabydlují 🙂

 

Dobrý den, posílám reflexi:

S prací realitního makléře pana Kročka jsem byla velmi spokojena. Byl ochotný a vstřícný. Sám inicioval komunikaci a informoval mě o průběhu vyřizování jednotlivých záležitostí. Přestože s nákupem nemovitosti jsem doposud neměla zkušenost, vše probíhalo dle mého soudu v pořádku. Nebyl problém ze změnami v rezervační i kupní smlouvě, i když jsem s těmito změnami přišla velmi krátce před podpisem. I můj právník na základě přečtení smluv konstatoval, že jsou velmi slušné a vstřícné pro obě zainteresované strany. Člen mé rodiny si nyní také zařizuje koupi bytu a jeho komunikace s realitní agenturou (jinou) je mnohem zdlouhavější a složitější. I po předání bytu mi bylo nabídnuto se na makléře případně obrátit s jakýmkoli dotazem, což mi připadá jako velmi vstřícné gesto.

Ještě jednou díky.

S pozdravem, Svobodová

 

Dobrý den Martine,

byli jsme spokojeni.
Děkujeme Vám mockrát za spolupráci a přaní.

S pozdravem a přáním krásného dne, Elena Baytinger
Jednatelka
Printing Solutions Prague s.r.o.